راز اجلاس ایران وزارت کار وزارت خارجه

راز: اجلاس ایران وزارت کار وزارت خارجه اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یک طلا، یک نقره و دو برنز کاراته‌کاهای کشور عزیزمان ایران در سومین روز

تیم کاراته کشور عزیزمان ایران در سومین روز رقابت‌های کاراته قهرمانی دنیا در اسپانیا به یک طلا، یک نقره و دو برنز دست یافت.

یک طلا، یک نقره و دو برنز کاراته‌کاهای کشور عزیزمان ایران در سومین روز

یک طلا، یک نقره و دو برنز کاراته کاهای کشور عزیزمان ایران در سومین روز

عبارات مهم : ایران

تیم کاراته کشور عزیزمان ایران در سومین روز مسابقه های کاراته قهرمانی دنیا در اسپانیا به یک طلا، یک نقره و دو برنز دست یافت.

به گزارش ایسنا، در سومین روز از دهمین دوره مسابقه های کاراته قهرمانی دنیا که در تنریف اسپانیا جریان دارد، تیم کشور عزیزمان ایران موفق شد به یک مدال طلا به وسیله باربد صداقت، یک نقره به وسیله مجید نیکوهمت، و 2 برنز به وسیله کاتای تیمی دختران و قاسم خوبرو دست یابد تا مجموع مدالهای کشورمان تاکنون را به عدد شش برساند.

یک طلا، یک نقره و دو برنز کاراته‌کاهای کشور عزیزمان ایران در سومین روز

در وزن منهای 76 کیلوگرم جوانان، باربد صداقت در دیدار فینال برابر نبیل اچ چابی از مراکش 2 بر صفر به برتری رسید و نخستین مدال طلای تیم کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جهانی را ضرب کرد. صداقت تا پیش از رسیدن به فینال ابتدا آنری بیت از گرجستان را بعد از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مبارزه در هانتی با چهار پرچم در برابر یک پرچم برد. در دومین مبارزه با نتیجه 3 بر صفر برابر دونارت ویتیجا از کوزوو به برتری رسید. سومین دیدار نماینده وزن منهای 67 کیلوگرم تیم ملی کشورمان برابر آندرس پنا از بولیوی بود که موفق شد این کاراته کا را 4 بر صفر شکست دهد. سپس اشرف محمد عمر از مصر را بعد از تساوی یک بر یک با استفاده از قانون سنشو شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. او در این مرحله یک بر صفر کرل کوزنتکوف از روسیه را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد.

در وزن 76+ کیلوگرم جوانان، مجید نیکوهمت بعد از اینکه موفق شد یک بر صفر الیور ریوست از کانادا را که نشان برنز نوجوانان دنیا را در ویترین افتخاراتش داشت، شکست دهد، در دومین مبارزه 2 بر صفر جورجیوس لیاتوس از یونان را برد. بعد با قانون سنشو برنده مبارزه برابر روبرت آواکیموف از روسیه شد. او در وقت قانونی مبارزه به تساوی 4 بر 4 رسیده بود. کاراته کا روس عنوان قهرمانی اروپا 2017 را در کارنامه دارد. نیکوهمت چهارمین دیدار را هم 6 بر 3 به سود خود خاتمه داد. او در این دیدار برابر تارک محمود ازمصر که در کارنامه اش طلا نوجوان دنیا سال 2015 به چشم می خورد، قرار گرفت. کاراته کا وزن به اضافه 76 کیلوگرم در نیمه نهایی خوزه رافائل ایبانز حریف اسپانیایی را 3 بر صفر برد و به دیدار نهایی رسید. نیکوهمت در فینال برابر شیمادا ریکیتو از ژاپن قرار داده شد و با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد و به مدال نقره این وزن دست یافت.

تیم کاراته کشور عزیزمان ایران در سومین روز رقابت‌های کاراته قهرمانی دنیا در اسپانیا به یک طلا، یک نقره و دو برنز دست یافت.

قاسم خوبرو در وزن منهای 61 کیلوگرم در دیدار رده بندی با نتیجه 9 بر صفر و پیش از اتمام وقت قانونی مبارزه برابر کاجیت کاناگا فرانسوی به برتری رسید.حریف فرانسوی عنوان قهرمانی اروپا در سال 2017 را در پرونده اش دارد.

کاراته کا وزن منهای 61 کیلوگرم در مبارزات روز گذشته ابتدا 3 بر صفر جاکا تالر از اسلوونی را برد، در مبارزه دوم موفق شد 3 بر یک صلاح الدین ایت همو از مراکش را شکست دهد در سومین بازی برابر محمد الاسیری حریف عربستانی و دارنده عنوان سومی آسیا با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد. ماکسیمیلیانو فلورز از شیلی چهارمین حریفی بود که خوبرو او را با نتیجه 8 بر یک مغلوب کرد و در نیمه نهایی با نتیجه یک بر صفر مغلوب همت بخشعلی اف از آذربایجان شد.

کاتای تیمی دختران با ترکیب یگانه شهپری، گلناز شاهزیدی و عرفانه مساح در حالی کار خود را با پیروزی ٤ بر یک برابر ایتالیا شروع کرد که در گام های بعدی با همین نتیجه های از سد کرواسی و یونان عبور کرده و خود را به نیمه نهایی رساندند.

یک طلا، یک نقره و دو برنز کاراته‌کاهای کشور عزیزمان ایران در سومین روز

تیم کشور عزیزمان ایران در نیمه نهایی برابر مصر به میدان رفت و ۵ بر صفر نتیجه را واگذار کرد. دختران کاتارو جهت کسب مدال برنز دنیا در دیدار رده بندی صربستان را پیش رو داشت که با برتری 5 بر صفر به نشان برنز دنیا دست پیدا کرد. این جهت نخستین بار است که تیم دختران کشور عزیزمان ایران در مسابقه های کاراته قهرمانی دنیا موفق به کسب مدال در بخش کاتای تیمی می شود.

به گزارش ایسنا، آخرین بار ۱۴ سال قبل در مسابقه های جهانی ۲۰۰۳ بندر مارسی کاراته کشور عزیزمان ایران در کاتای تیمی پسران موفق به کسب مدال جهانی شده است بود.

تیم کاراته کشور عزیزمان ایران در سومین روز رقابت‌های کاراته قهرمانی دنیا در اسپانیا به یک طلا، یک نقره و دو برنز دست یافت.

در بخش پسران هم تیم کاتای کشور عزیزمان ایران با ترکیب محمدمهدی شجاعی، مهدی رضایی و پویا حبیبی که در مبارزه نخست 5 بر صفر مغلوب تیم مالزی شده است بود،با شکست تیم مالزی برابر مصر، از دور مسابقه ها کنار رفت.

در روز نخست هم حدیثه جمال در کاتای انفرادی جوانان و احمدرضا محمودی در کاتای انفرادی نوجوانان به مدال برنز دست یافته بودند.

یک طلا، یک نقره و دو برنز کاراته‌کاهای کشور عزیزمان ایران در سومین روز

واژه های کلیدی: ایران | کاراته | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs